شرکت الماس همراه اسپادانا

هلدینگ ایران پخش

قوانین و مقررات

قوانين و مقررات مربوط به فروشندگان

قوانين و مقررات استفاده از خدمات فروشگاه اينترنتي الماس همراه اسپادانا

مشتري گرامي، از اينکه فروشگاه اينترنتي الماس همراه اسپادانا را براي تامين کالاهاي مجموعه خود انتخاب کرده ايد صميمانه سپاسگزاريم. ما در الماس همراه اسپادانا تمامي تلاشمان را خواهيم کرد تا بهترين محصولات را با بهترين قيمت در اختيار شما قرار دهيم و تجربه اي خوب از يک خريد اينترنتي را براي شما به ارمغان بياوريم. در راستاي ايجاد شفافيت در خصوص تعهدات متقابل الماس همراه اسپادانا و شما مشتري گرامي خواهشمنديم قوانين و مقررات زير را به دقت مطالعه فرمائيد و سپس نسبت به تکميل مراحل ثبت نام و خريد اقدام نماييد.

قوانين عمومي

تمامي اصول اساسي حاکم بر فعاليت الماس همراه اسپادانا منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کنندگان است و هر دو طرف نسبت به انجام تکاليف خود بر اساس قوانين جاري کشور متعهد هستند. تمامي کالاهاي موجود در الماس همراه اسپادانا ، به صورت قانوني و رسمي وارد کشور شده و مجوز هاي لازم از مراجع مربوطه دريافت شده است. فعاليت هاي سايت الماس همراه اسپادانا تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. همچنين در صورتيکه در آينده در قوانين مندرج، رويه ها و خدمات تغييراتي ايجاد نشود درهمين صفحه منتشر و به روزرساني خواهد شد و شما توافق مي­کنيد که استفاده مستمر شما از سايت الماس همراه اسپادانا به معني پذيرش هرگونه تغيير است.

تعريف مشتري همکار

به شخص يا شرکتي گفته مي­شود که در صنف موبايل، الکترونيک، کامپيوتر و کالاي ديجيتال فعاليت مي­کند، در بخش ثبت نام فرم هاي مربوطه را پر کرده است، مدارک مورد نياز از قبيل جواز کسب و کارت ملي را آپلود کرده و مورد تاييد مجموعه الماس همراه اسپادانا قرار گرفته است. از آنجا که الماس همراه اسپادانا بخش خريد همکار دارد مشتريان همکار به نام کاربري و رمز عبوري مختص خود وارد اين بخش شده و بديهي است که شرايط قيمت گذاري با مصرف کنندگان متفاوت است.

تعريف فروشنده

محصولات ارائه شده در الماس همراه اسپادانا همگي يا به طور مستقيم توسط شرکت الماس همراه اسپادانا از مبادي رسمي و قانوني وارد شده است و يا از شرکت هاي معتبر و واردکنندگان رسمي و قانوني خريداري شده است.

براي هر خريد از وب سايت الماس همراه اسپادانا فاکتور رسمي صادر مي­گردد. بديهي است اين فاکتورها به همراه اطلاعات مورد نياز مربوطه در بازه هاي زماني مشخص شده به مراجع ذيصلاح ارسال مي­شود.

قيمت کالاهاي موجود در سايت طبق ضوابط و مقررات قيمت گذاري کالاهاي وارداتي مصوب سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليدکنندگان است و کليه قيمت ها به تاييد سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليدکنندگان رسيده و حداکثر قيمت فروش مصرف کننده در سايت 124.ir ثبت شده است. از انجاييکه به درخواست معاونت بازرگاني داخلي وزارت صنعت معدن و تجارت اطلاعات فروش کالاها روزانه و به صورت کامل به منظور کنترل و نظارت بر قيمت ها در اختيار سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليد کنندگان و اتاق اصناف و امور بازرگانان قرار مي­گيرد، رعايت ضوابط و قيمت فروش الزامي است. بديهي است مسئوليت عواقب ناشي از عدم رعايت موارد فوق به عهده فروشندگان خواهد بود.

قيمت درج شده وب سايت قطعي بوده و تحت هيچ عنوان اعم از نوسانات نرخ ارز يا افزايش هزينه هاي گمرکي يا تحريم يا هر عنوان ديگر قابل افزايش و يا کاهش نيست.

درشرايط خاص مثل فروش ويژه، احتمال لغو شدن سفارش به دلايلي مانند اتمام موجودي کالا وجود دارد و الماس همراه اسپادانا مجاز است بدون اطلاع قبلي نسبت به توقف سفارش جديد اقدام کند. بديهي است در اين شرايط مبلغ پرداختي مسترد خواهد شد.

مشتري متعهد مي­شود تمام حقوق دولتي از جمله عوارض، ماليات، بيمه و هر هزينه دولتي ديگر را برحسب مورد بر طبق قوانين جاري کشور پرداخت کند. بديهي است ماليات بر ارزش افزوده بر اساس نرخ هاي تعيين شده توسط سازمان امور مالياتي در فاکتور هاي رسمي صادره توسط فروشنده لحاظ مي گردد و خريدار موظف به رعايت آن است و به عبارت ديگر درصورت تغيير نرخ هاي ارزش افزوده در هرزمان توسط سازمان امور مالياتي، نرخ هاي جديد اعمال و خريدار حق هيچ گونه اعتراضي نخواهد داشت.

الماس همراه اسپادانا مکلف است کليه مبادلات و معاملات خود را طبق ماده 169 قانون ماليات هاي مستقيم به دارايي گزارش نموده و خريدار از اين بابت هيچ گونه اعتراضي نخواهد داشت.

خريدار موظف است اجناس خريداري شده از الماس همراه اسپادانا را به قيمت مصوب که در سامانه 124.ir و روي کالا درج شده است به فروش برساند و مسئوليت هاي ناشي از فروش آن در محل فروشگاه و به هر شخص حقيقي و حقوقي به عهده خريدار خواهد بود.و الماس همراه اسپادانا در اين خصوص هيچ گونه مسئوليتي نداشته و نخواهد داشت.

ارتباطات الکترونيکي

هنگامي که شما از سرويس ها وخدمات الماس همراه اسپادانا استفاده مي­کنيد، سفارش اينترنتي خود را ثبت يا خريد مي­کنيد و يا به الماس همراه اسپادانا ايميل مي­زنيد اين ارتباط به صورت الکترونيکي انجام مي­شود و در صورتيکه درخواست شما با رعايت کليه اصول و رويه ها باشد شما موافقت مي­کنيد که الماس همراه اسپادانا به صورت الکترونيکي (از طريق پست الکترونيکي، سرويس پيام کوتاه و ساير سرويس هاي الکترونيکي) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنين آدرس ايميل و تلفن هايي که مشتري در پروفايل خود ثبت مي­کند تنها آدرس ايميل و تلفن هايي رسمي و مورد تاييد مشتري است و تمام مکاتبات و پاسخ هاي شرکت از طريق آنها صورت مي­گيرد. جهت اطلاع رساني رويداد ها، خدمات و سرويس هاي ويژه يا پروموشن ها، امکان دارد الماس همراه اسپادانا براي اعضاي وب سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد. درصورتيکه کاربران تمايل به دريافت اينگونه ايميل و پيامک ها نداشته باشند مي­توانند عضويت دريافت خبرنامه الماس همراه اسپادانا را در پروفايل خود لغو کنند.

سياست هاي حريم شخصي

الماس همراه اسپادانا به اطلاعات خصوصي اشخاصي که از خدمات سايت استفاده مي­کنند احترام مي­گذارد و از آن محافظت مي­کند.

همه مطالب در دسترس از طريق هر يک از خدمات الماس همراه اسپادانا مثل متن، گرافيک، آرم، آيکون دکمه، تصاوير، ويدئوهاي تصويري، مواد قابل دانلود و کپي، داده ها و کليه محتواي توليد شده توسط الماس همراه اسپادانا جزئي از اموال الماس همراه اسپادانا حساب مي­شود و حق استفاده و نشر تمامي مطالب موجود و در دسترس در انحصار الماس همراه اسپادانا است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبي، حق پيگرد قانوني را براي الماس همراه اسپادانا محفوظ مي­دارد. در صورت استفاده از خدمات الماس همراه اسپادانا ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامي مسئوليت فعاليت هايي که تحت حساب کاربري و يا رمز ورود انجام مي­گيرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمي مورد تاييد ما براي ارتباط با شما، پايگاه رسمي اين سايت الماس همراه اسپادانا است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روزکاري به معني روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثناي تعطيلات عمومي در ايران است و کليه سفارش هاي ثبت شده در طول روزهاي کاري و اولين روز پس از تعطيلات پردازش مي­شوند. الماس همراه اسپادانا به مشتريان خود در هفت روز هفته و بيست و چهار ساعته امکان سفارش گذاري ميدهد.

الماس همراه اسپادانا همواره در ارسال و تحويل کليه سفارش هاي ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را انجام مي­دهد. با اين حال، در صورتي که موجودي محصولي در الماس همراه اسپادانا به پايان برسد، حتي پس از اقدام مشتري به سفارش گذاري، حق باطل کردن آن سفارش و يا استرداد وجه آن سفارش براي الماس همراه اسپادانا محفوظ است.

در صورت بروز مشکل در پرداز نهايي سبد خريد مانند اتمام موجودي کالا يا انصراف مشتري، مبلغ پرداخت شده طي 48 ساعت کاري به حساب مشتري واريز خواهد شد.

درصورت عدم پرداخت مبلغ فاکتور قبلي توسط مشتري، الماس همراه اسپادانا مجاز است مبلغ بدهي را از سفارش جديد مشتري به هر طريقي که صلاح بداند، کسر نموده و نسبت به دريافت مابقي بدهي اقدام نمايد.

الماس همراه اسپادانا مجاز است بدون اطلاع قبلي نسبت به توقف سفارش گيري جديد اقدام و فروش خود را متوقف کند. کليه سفارش­هاي ثبت شده قبل از توقف سفارش گيري، پردازش و ارسال مي­شود. حق قطع فروش کليه يا بخشي از محصولات به هر دليلي مانند اتمام موجودي کالا بدون اطلاع قبلي، براي الماس همراه اسپادانا محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قيمت و ارزش ريالي کالاهاي موجود در سايت الماس همراه اسپادانا حق بلا اثر نمودن سفارش و خريد انجام نشده توسط مشتري براي الماس همراه اسپادانا محفوظ است. الماس همراه اسپادانا وجوه دريافتي را ظرف مدت 48 ساعت کاري به حساب اعلام شده توسط مشتري واريز و عودت مي­نمايد.

افزودن کالا به سبد خريد به معني رزرو کالا نيست و هيچ گونه حقي براي مشتري ايجاد نمي­کند.

تبصره مهم :

خريدار گرامي در صورت عدم رضايت از خريد، فرصت داريد تا يک هفته پس از تاريخ خريد (در صورت پلمپ بودن کالا) سفارش خود را مرجوع کنيد.

خسارت درهنگام حمل و نقل

الماس همراه اسپادانا همواره سايت تلاش خود را مي­کند تا کليه سفارشات در نهايت صحت و بدون آسيب به دست مشتريان برسد. با توجه به بسته بندي ايمن و استاندارد همه مرسولات، تحويل به هريک از شرکت­هاي حمل و نقل به اين معني است که بروز هرگونه حادثه در جريان حمل و تحويل به عهده شرکت حمل و نقل است. هنگام دريافت کالا، از صحت و سلامت فيزيکي کالا اطمينان حاصل کنيد و در صورت وجود هر گونه ايراد ظاهري از تحويل آن خودداري نماييد. بديهي است پس از تحويل کالا، مسئوليت هرگونه ايراد ظاهري و فيزيکي به عهده خريدار بوده و الماس همراه اسپادانا مسئوليتي در اين زمينه نخواهد داشت.