همکاری با ما

فرم در خواست همکاری با ایران پخش

دعوت به همکاری

  • مشخصات فردی(نماینده)

  • YYYY slash MM slash DD
  • نوع مالکیت

راهنمای درخواست همکاری با شرکت الماس همراه اسپادانا ( ایران پخش )

خیلی از افراد دارای فروشگاه و مغازه می باشند و نمی دانند باید چه کسب و کاری را آغاز کنند. همکاری با ایران پخش بهترین گزینه خواهد بود. یکی از شغل های پر درآمد فروش گوشی های تلفن همراه و لوازم جانبی گوشی می باشد. اما چگونه می توان یک فروشگاه برای فروش تلفن همراه راه اندازی نمود؟ تلفن های همراه را باید از کجا تهیه کرد که تضمین کیفیت هم داشته باشند؟

ایران پخش

در این بخش می خواهیم شرایط همکاری ایران پخش را مورد بررسی قرار دهیم.  اگر قصد همکاری با ما را دارید با ما در این بخش همراه باشید. همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

شرکت الماس همراه اسپادانا (ایران پخش)

شرکت ما بزرگترین توزیع کننده و وارد کننده کلیه برندهای تلفن همراه از جمله سامسونگ، اپل، هوآوی و شیائومی در ایران می باشد. نام تجاری شرکت ما یعنی الماس همراه اسپادانا ایران پخش می باشد. شرکت ما بزرگترین وارد کننده تلفن همراه سامسونگ در ایران و همچنین سومین سهامدار شرکت سامسونگ در ایران می باشد. کلیه محصولات ما با 18 ماه گارانتی و همچنین 12 ماه بیمه نامه تعویض است. در ادامه با شرایط همکاری ایران پخش آشنا خواهیم شد.

همکاری با ایران پخش

برای اینکه به هدف های بزرگ تان برسید قطعا دغدغه های زیادی دارید. امروزه همه به دنبال این هستند که شغل خود را گسترش دهند تا به هدف های خود برسند. حال شرکت ما این فرصت را در اختیار شما قرار داده است تا با داشتن فروشگاه یا مکان برای فروش، محصولات خود را از ما تهیه نمایید. شرکت ما بستری را برای توزیع کنندگان و فروشندگان انواع برند های گوشی  موبایل از جمله اپل، سامسونگ، هوآوی و شیائومی فراهم کرده است تا فروشندگان کلیه محصولات را با بالاترین کیفیت دریافت نمایند و به فروش برسانند. کلیه محصولات ما تحت پوشش بیمه ایران می باشد.

اگر قصد همکاری با ایران پخش را باید بدانید که کلیه محصولات ما دارای گارانتی می باشند. از این رو از کلیه فروشندگان و همکاران خواهشمندیم کلیه محصولات ایران پخش که دارای برچسب گارانتی می باشند را جهت خدمات مختلف گارانتی به واحد خدمات ارسال نمایند. در صورت مخدوش شدن برچسب ایران پخش و لیبل بیمه شرکت ما هیچ گونه مسئولیتی نسبت به خدمات بیمه نخواهد داشت. همچنین در نظر داشته باشید زمان تحویل دادن محصول به واحد خدمات از تاریخ تحویل به مدت 30 روز خواهد بود.

آدرس واحد خدمات شرکت ایران پخش: اصفهان-خیابان طالقانی-پاساژ الماس-طبقه دوم-واحد205

شماره صندوق پستی: 8135761960

شرایط همکاری ایران پخش

شرایط همکاری ایران پخش

شما برای همکاری با ایران پخش کافیست فرم مربوط به ثبت نام را کامل نمایید که لینک آن را در آخر همین بخش در اختیار شما قرار خواهیم داد. در این فرم شما باید اطلاعات مربوط به فروشگاه مانند شماره نام شرکت یا فروشگاه، شماره ثبت شرکت، تاریخ صدور جواز کسب، آدرس فروشگاه، شماره موبایل، تلفن ثابت، فکس و غیره را کامل نمایید. همچنین اطلاعات فردی و اطلاعات مربوط به محل فروشگاه و نوع تخصص خود را درج نمایید.

شما برای همکاری با ایران پخش می توانید انتخاب نمایید که می خواهید در کدام زمینه فعالیت خود را انجام دهید. به این صورت که می توانید  برند های مختلف تلفن همراه از جمله اپل، شیائومی، سامسونگ و غیره را انتخاب نمایید.

پس از تکمیل نمودن فرم، کمی صبر کنید تا مشخصاتی که ارسال کردید توسط کارشناسان ما بررسی شود. در صورتی که فرم ارسالی شما تایید یا عدم تایید شد، کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار خواهد کرد و به شما اطلاع خواهند داد. بعد از تایید شدن، کارشناسان ما شرایط همکاری را به شما توضیح خواهند و شما می توانید کار خود را آغاز نمایید.

آدرس سایت ثبت نام برای همکاری با ایران پخش:

همکاری با ما